Biz Kimiz?

Classis Teknoloji

Kurumsal iş çözümleri sunmak için kurulan Classis Teknoloji San.Tic. Ltd.Şti. 25 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip kurucu ve tecrübeli ekibi ile farklı sektörlerdeki müşterilerine kurumsal mobilite ve izlenebilirlik alanlarında rekabet avantajı sağlayan ürün, hizmet ve çözüm önerileri sunan uzun vadeli bir iş ortağıdır.

Honeywell başta olmak üzere Zebra, Datalogic, Samsung, Lenovo, Tochi gibi önde gelen teknoloji markalarının ürünleri ve çözümleri dijital dünyanın hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Sektörel ayrım gözetmeksizin çeşitli faaliyet alanlarında hizmet vermekte ve müşterilerine komple çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin karşılaştıkları sorunları belirlemede, hedeflerini gerçekleştirmede nasıl yardımcı olacağı konusunda en yüksek kalitede müşteri hizmeti ve desteği vermektedir.

Özellikle Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT), IT ve  Endüstriyel Görüntüleme Teknolojisi alanındaki ihtiyaçları deneyime dönüştüren, keşfedilmemiş tasarımları fonksiyonellikle buluşturan çözüm sektörünün yenilikçi, hızlı ve güçlü büyüyen, ve kendi öz kaynakları ile büyümesini sürdüren bir firmadır.

Müşteri Memnuniyeti
% 0
Mutlu Müşteri
0 +
Tamamlanan Proje
0

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi geliştirerek talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Dijitalleşmeyi hedefleyen müşterilerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan özel tasarımlar yaratıp çözüm sunmayı başarı kıstası olarak müşteri memnuniyetini ön plana almayı ve sürdürülebilir iş birlikleri inşa etmeyi misyon ediniyoruz.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji dünyasında, öncelikle değerlerinizi koruyabilmek, ilham veren yaklaşımlarıyla hayal edilen ürünleri gerçeğe dönüştürme perspektifiyle sektörün modern, yenilikçi ve güvenilir yüzü olmasının yanı sıra paydaşlarımızın iş birliği yapmaktan gurur duyduğu, fark yaratan Global bir şirket olmaktır.

Kurum Kültürümüz & Felsefemiz

Bizi rakipsiz kılan ilkelerimiz

Öncü olma

Teknolojiyi yakından takip ederek anı yakalıyor, en yeni ürünleri üretip sektöre kazandırıyoruz.

‍Fark yaratma

Müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp benzerlerinden sıyrılan ürünler üretiyoruz.


‍% 100 müşteri memnuniyeti

Satış öncesi ve sonrası destek ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. 

‍Sektöre değer katma

Sürdürülebilir büyüme ve karlılıkla sektöre değer katmak.

Bizi sürekli geliştiren değerlerimiz

İnsan odaklılık

Her ne kadar hizmetimiz teknolojik olsa da asıl başarımız, onları kullanan kişilerin mutlu olmasında saklıdır. Bu nedenle ürettiğimiz her ürünün merkezine önce insanların faydasını koyuyoruz.


Daimi eğitim

Yaratıcı gücümüz olan çalışanlarımızla birlikte günceli sürekli takip edip kendimizi geliştirir, yeniliklere hızla adapte oluyoruz. Bunu yaparken onların iş süreçlerdeki katılımına ve yetkilendirilmesine ayrıca özen gösteriyoruz.


Takım çalışması

Uyum, dayanışma ve iş birliğinin yer aldığı bir ekibin, bizi her zaman daha ileriye götüreceğinize inanıyoruz.


Çözüm odaklılık

Karşılaştığımız sorunları çözmek ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için üstün gayret gösteriyoruz. Azmimizle ulaştığımız sonuçlar, en büyük motivasyonumuz.


Güvenilirlik

Tüm işbirliklerimizde bilgi güvenliği ve gizlilik esaslarına göre hareket ediyor, iş ortaklarımızın rekabet üstünlüğünü korumaya özen gösteriyoruz.


Verimlilik

Mevcut kaynakları maksimum seviyede kullanarak kendimiz ve tüm paydaşlarımız için verimliliği artırmaya odaklanıyoruz

Ulaşılabilirlik

Tüm iş ortağı ve paydaşlarımızın sürecin her anında bize en hızlı şekilde ulaşmasına özen gösteriyor, ihtiyaçlarını samimiyetle dikkate alıyoruz.